| doarsucre a întrebat:

astazi mi-am facut un abonament Cosmote No Limit (fara limita in retea sau nation, minute) doamna mi-a spus ca pot suna si etc dar nu e garantat sa intru pe interenet. Acuma am dat sa aflu cat am consumat, adica am facut cost sau chiar am nelimitat, si primesc mesajul asta:

Acest serviciu va deveni disponibil dupa urmatoarea factura. Va multumim pentru intelegere. Pana pe 31.05. 2013 poti folosi minutele in retea din abonament/extraoptiuni si catre Romtelecom fix si ai acelasi tarif daca suni in Cosmote sau Romtelecom fix.

Un sfat TPU?

1 răspuns:
| pokerkid a răspuns:

Salut. Eu am acelasi abonament 'no limit', am un Samsung si crede-ma, cat e ziua de lunga navighez pe internet fara sa fac cost. In contractul pe care l-am primit eu scrie clar. Minute nelimitate, bla bla si trafic nelimitat.