| Cloudx3 a întrebat:

Azi am auzit de acele,, riscuri" pe care jocul Talking Angela le are. Cum ca e hack-uit si ca ochii sunt de fapt camere...
Vreau sa va intreb: azi l-am instalat si tot azi l-am dezinstalat, credeti ca mi-a virusat telefonul? Nu mi-a pus nicio intrebare... asa cum am auzit ca au patit altii... dar chiar nu stiu ce sa cred.
Scuzati categoria, dar stiu ca aceasta e cea mai vizitata. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu mai crezi toate prostiile. Iti pui antivirus pe telefon. Daca nu vezi chestii cum ca ar fi defect eu zic sa nu iti faci griji.