| Chrysstian a întrebat:

Buna TPU? Care este mai performant "HUAWEI ASCEND D2" sau "SAMSUNG GALAXY NOTE 2"?

9 răspunsuri:
| CrYsTyYy a răspuns:

Nu te uita la firma.Ia-ti cu incredere Huawei chiar daca este chinezesc.

| Chrysstian explică (pentru CrYsTyYy):

Si eu am vazut ca acst Huawei este intr-adevar mult mai bun datorita performantelor ridicate. Din punct de vadere tehnic este gandit, chiar si hardware&software

| PAmy99 a răspuns:

Samsung galaxy note 2 este multmai bine decat Huawei ascend este fabricat in china...
faunda? happy

| CrYsTyYy a răspuns (pentru Chrysstian):

Ti-as recomanda un telefon mai ieftin... Daca vrei Allview p5laughing Am si eu si se misca excelent pentru un telefon la 10 milioane(Procesor 1Ghz Dual Core, Dual sim etc )

| Adus a răspuns:

Huawei, dar este mai prost facut ( eu am Huawei)

| TheAnonimus a răspuns:

Avand in vedere ca Huawei nu este inca lansat. Note 2 e mai bun big grin

| CrYsTyYy a răspuns (pentru TheAnonimus):

Te inseli

| TheAnonimus a răspuns (pentru CrYsTyYy):

A da si unde a aparut?
happy

| Vlad43 a răspuns:

Samsung galaxy note 2