| dmrtr a întrebat:

Funda!big grinbig grin
Samsung galaxy ace plus sau Huawei Ascend G300, si de ce?
multumesc

3 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Huawei:
Ecran
Dimensiune ecran4 inch Ecran senzitivDa Număr culori ecran262144 Specificaţii
AcumulatorLi-Ion, 1500 mAh Dimensiuni122.5 x 63 x 10.5 mm Greutate136 g Memorie internă4 GB / 512 MB RAM Procesor1 GHz SAR W/kg0.989 Sistem de OperareAndroid 2.3 Gingerbread Timp de aşteptarepana la 13.3 zile Timp de convorbirepână la 5 h Cameră digitală
Cameră videoDa Cameră fotoDa Rezoluţie cameră foto5 megapixeli Conectivitate
3GDa BluetoothDa GPRSDa HSDPADa Tip card de memorieMicro-SD WiFiDa Multimedia
Internet pe Mobil! Da JavaDa JocuriDa MMSDa Music playerDa Radio FMDa Caracteristici Business
EmailDa GPS IntegratDa Sincronizare PCDa Vizualizare documenteDa
Dasta

| Cadillac a răspuns:

Samsungul deoarece e foarte bun acel model iar Huawei e de proasta calitate...

| sltlp a răspuns (pentru Cadillac):

Nu zau? Huawei este superior la Samsung dpdv hardware, iar calitativ, stau ca, la fel