| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Samsung Galaxy Grand Prime? Merita cumpărat? Ce alte telefoane îmi puteți recomanda pana in prețul lui Grand Prime?

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Fara suparare dar telefonul care l-ai recomandat este un ****. are o pocnitoare de mediatek. cat despre grand prime este destul de ok am un prieten care il detine si este super ok telefonul

5 răspunsuri:
| Callinn a răspuns (pentru HuShEr):

Nici nu am auzit despre IOcean. happy Si eu m-am gandit la grand prime...dar parca memoria RAM e cam mica 1 Gb...in rest e super ok

| HuShEr a răspuns (pentru Callinn):

E de ajuns iti spun eu. pe net merge super si duce destul de multe jocuri, bateria tine decene cam tot ce ai avea nevoie, i ocean ala degeaba are octacore ca e un **** de mediatek care dupa parerea mea un Sony xperia sp cu dualcore krait se pisa pe el, daca vrei o optiune e xperia sp da are ecran de 4, 7. sp am detinut nu are absolut deloc lag plus ca are cateva chestii super cum ar fi leduri pentru muzica. uita-te la el sa iti faci o parere

| Callinn a răspuns (pentru HuShEr):

Da, am vazut, are doar procesorul mai mare cu 0, 5 mhz, in rest tot grand prime castiga happy il aleg pe el. Multumesc mult pentru raspuns

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de performant şi la un preţ destul de accesibil ( 800-900 lei ) - vezi specificaţiile tehnice şi diverse magazine & preţuri la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_grand_prime-6708.php

http://www.cel.ro/......g-black-l/

http://www.shopmania.ro/......-106488119

Toate cele bune!