| Crysthina a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Huawei si de Huawei P30 lite?

2 răspunsuri:
| DavidAntonio a răspuns:

Bună! Am și eu un telefon Huawei P9 care merge excelent după 2 ani și ceva, despre Huawei P30 Lite, as putea zice ca ecranul este făcut pentru culori reci, dacă vrei un telefon cu culori calde în același buget și acelea specificații (aproximative) este Samsung Galaxy A50! Sper ca te-am ajutat

| Crysthina explică (pentru DavidAntonio):

Doar atat imi poti spune despre Huawei P30 lite? Cum ies pozele? Ti se blocheaza? Cum este difuzorul se aude tare muzica? Eu as vrea Huawei, nu Samsunghappy