| costzy a întrebat:

Ce telefon imi pot achizitiona, avand bugetul de 1000 lei?

8 răspunsuri:
| onlycupcakes a răspuns:

Buna! Iti recomand telefonul Samsung Galaxy S4 mini, cu pretul de 829 de lei.
http://m.emag.ro/......D97CXBBBM/
Sper sa faci o alegere buna.:)

| OptimusPrimeTFP a răspuns:

Buna!
Chiar daca e fabricat in china eu îți recomand cu încredere Doogee, sunt mai multe modele si s-ar putea sa mai ramai cu bani in buzunar... La început am zis si eu ca nu sunt bune pana ce mi-am cumpărat Doogee Dg580 (Kissme) si nu mi se blochează sau nu am probleme in jocuri mari (ex: GTA San Andreas, MMX Racing, Batman Armam Origins etc) camera vede bine si pe fata si pe spate, sunt luate după LG (tot in Coreea, Japonia sunt fabricate si acestea)daca nu îți place modelul pe care il am eu din cauza ca e prea mare mai găsești modele si pe placul tau, te asigur. Daca il cumperi din Romania, cred ca știi magazinele online de încredere, daca il cumperi din china îți recomand www.aliexpress.com si te asigur ca îți va ajunge acasă bine. Găsești orice review-uri pe internet, specificatii, sau unboxing... Multa bafta

| AlexElektro1987 a răspuns:

LG G3 S fara nici o discutie este cel mai bune telefon la 10 milioane, este mare, are ecran Hd, are si functie QuickCircle, iar la 10 milioane nu gasesti un procesor mai bun ca cel de pe G3 S. http://www.galaxygsm.ro/_/product.php?id_product=562

| TheCosmin02 a răspuns:

Eu iti recomand s3/s3 neo
e mult mai avantajos decat s4mini sau chinezariile alea sau LG-ul ala

sau daca esti dispus mai asteapta pana in martie cand va fi lansat s6, ai putea sa iti iei un s4 (ca se va mai ieftini)

| OptimusPrimeTFP a răspuns:

Orice ai vrea sa cumperi, e alegerea ta! Dar mai bine îți cumperi LG G3 S daca chiar vrei sa alegi varianta lui AlexElektro1987 decât orice tip de Samsung... NU TI LE RECOMAND! Au design-ul ala al lor care ocupa si memorie Ram si Rom, nu va ma funcționa la fel după prima actualizare de sistem, sunt foarte sensibile la șocuri (orice tip) sau daca vrei un smartphone ce face poze bune sunt cele de la Sony xperia, fac pozele foarte clarewinking

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

LG G2 Mini.