| Harley18 a întrebat:

Buna TPU!
Ce telefon imi recomandati si mie in bugetul 1000-1500 de lei.
Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung A50 am eu, acum 2 ani am dat pe el 15 mil, luat de pe Emag. Acum ar trebui să fie mai ieftin... sau altele din gama asta Samsung A-uri. Eu îl recomand, ce nu recomand însă partea cu două cartele, nu-s deloc ok, adică nu știi niciodată cine te sună pe ce cartelă, dar așa l-am găsit, așa l-am luat. Însă folosesc doar o cartelă pe el.

| DoarRaspunsuriGresite a răspuns:

Ericcson dbh 1001