| nofirstnamenolastname a întrebat:

cum aflu cine detine un numar de telefon care ma tot suna si ma streseaza!

5 răspunsuri:
| RaZvaN11380 a răspuns:

Lol, pur si simplu il intrebi CINE ESTE?

| OMEGALIN a răspuns:

Incearca sa suni de pe alt telefon si poate il recunosti dupa voce

| AmiraGodan a răspuns:

Suna de pe alt numar si inventeaza ceva ca sa poti vorbi putin cu acea persoana, poate afli ceva. Sau mai bine sa vorbeasca un prieten/ prietena ca poate acea persoana care te suna iti stie vocea si iti va inchide imediat daca vorbesti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i ignor si gata, dar cred ca tu vrei neaparat sa afli, Nu poti afla a cui e un numar de mobil cosmote cu cartela reincarcabila, doar daca iti spune el, sau il recunosti dupa voce. Dar sigur e numar cosmote.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna-l de pe alt numar si intreaba "familia X"? Iar el o sa iti raspunda: "nu, e greseala". Iar tu:"imi cer scuze...mi s-a dat acest numar. Dar dvs cine sunteti?" Poate o sa iti raspunda!laughing Sau ii recunosti vocea.
Ai putea sa te duci la politie si sa depui plangere dar te complici!
Bafta!