| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa aflu cine m-a sunat sau mi-a dat mesaj?
Am primit un mesaj de la un numar necunoscut si vreau sa aflu cine detine numarul de telefon... funda :*

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce scrie in mesaj? Ti se adreseaza direct tie?

| 2Names a răspuns (pentru darrio2007):

Ma intreaba " Ce faci? :* ". Deci consider ca da.

| stlucian a răspuns:

Numar privat sau necunoscut de tine?
Suna-l daca ai numarul de pe alt telefon si "explica-i ca este intre finalistii unui concurs" si ca-ti trebuie DOAR NUMELE si Localitatea pentru inceput sa nu dai de banuit. Poate musca big grin thumbs up

| 2Names a răspuns (pentru stlucian):

Necunoscut de mine.Am primit mesajul si imi apare numarul.

| darrio2007 a răspuns (pentru 2Names):

Spui ca este numar necunoscut.Numarul care ti-apare la mesaje este cel de la Centrul de mesaje.Este cineva care te cunoaste si sub protectia numarului ascuns face misto de tine.

| stlucian a răspuns (pentru 2Names):

Pai suna-l si fa cum ti-am scris mai sus. big grin

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Doar providerul iti poate spune, si nu are voie prin lege.--

| Aur3lian a răspuns:

Suni inapoi acea persoana si afli cine e.

| anonim_4396 explică (pentru Aur3lian):

Nu stii ce inseamna numar necunoscut?

| 2Names a răspuns (pentru Aur3lian):

Exact asta incerc sa evit.

| darrio2007 a răspuns (pentru Aur3lian):

Nu ai primit niciodata cu numar necunoscut, din cate vad.Nu stii ca nu apare numarul? Deci nu poate fi sunat?

| Aur3lian a răspuns (pentru darrio2007):

Necunoascut poate insemna si un numar ce nu il stii, de unde era sa stiu ca se refera la un numar privat?

| alexlove2004 a răspuns:

Care era numarul?
happy

| 2Names a răspuns (pentru alexlove2004):

Prefer sa nu public numarul unei persoane, indiferent daca o cunosc sau nu.