| anonim_4396 a întrebat:

cum aflu cine ma suna cu numar ascuns? vreau sa aflu de pe telefon... vreo aplicatie ceva...nu este? mersi frumos!

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

SE poate, eu am aflat dar nu exista aplicatie, Eu aveam un serviciu de Voip instalat pe tableta, si am setat telefonul sa devieze cand inchid la Voip. Ma uitam dupa pe program si vedeam numerele. Trebuie neaparat sa ai credit sau sa fi pe abonament.

| RebeleGirl a răspuns (pentru danutzu96):

Am incercat pe tableta serviciul Voip dar nu merge deoarece tableta e fara cartela...sad nu ma deranjeaza ca suna deoarece se intampla foarte rar si oricum am nr ascuns bagat la respinsi. :p voiam sa aflu pentru ca am numar nou si aveam 3 apeluri de la nr ascuns. mersi oricum happy

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu ai cum sa afli.

| danutzu96 a răspuns:

Nu trebuie sa ai cartela, trebuie sa gasesti un serviciu de VOIP bun, o sa ai un numar pe acel serviciu si redirectionezi la el. Cand inchizi te duci la CAll log de pe voip si vezi numarul.

| RebeleGirl a răspuns (pentru danutzu96):

Aha.o sa incerc.mersi de lamurire!

| anonima0101 a răspuns:

Nu poti afla.

| Alex_Drx_1999 a răspuns:

Daca te duci la politie cred ca poti afla big grin

| BN21K a răspuns:

Si mi-e mi sa intampla sa ma sune cineva cu numar ascuns, ma suna in fiecare seara de vreo 3 ori..pana cand o data a uitat sa puna numarul ascuns si mi-am dat seama cine era. big grin
Nu, nu exista nici o aplicatie ca sa afli cine suna:\.
Numai politia poate afla happy