| b342 a întrebat:

TPU!
Cum as putea sa blochez un numar de telefon(Vodafone)? (Sa nu-mi mai dea sms-uri sau sa ma sune).
Multumesc!
P.S.: Telefonul meu e Nokia N8.:-D

7 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Poți sa îl redirectionezi către al număr,da fuga la setari, apeluri, Jr mele ceva de genu, si dai redirectionare, pe nu selectat.

| Lexi888 a răspuns:

Poți sa îl redirectionezi către alt număr,da fuga la setari, apeluri, Jr mele ceva de genu, si dai redirectionare, pe nu selectat. Funda?

| Lexi888 a răspuns (pentru Lexi888):

Apeluri nr mele redirectionare nr selectat.sau schimbi nr de tel.

| αɴι28 a răspuns (pentru Lexi888):

Nu se poate trai fara funda, asa-i?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate
exista softuri ce se instaleaza.
si eu detin un n8

| andreistalkerromania a răspuns:

Baga-l la filtrare numere sau redirectionare numere

| Lexi888 a răspuns (pentru αɴι28):

Da