| Paracetamol27752 a întrebat:

Cum pot sa blochez un numar de telefon/privat sa nu mai ma sune
Model telefon: Nokia X2

Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici ce zice,
http://forum.desprecopii.com/....../topic.asp
Cu plăcere!
Te pup!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu stii numarul nu ai cum, decat sa setezi sa primesti apeluri numai de la cei pe care ii ai in agenda telefonului.Dar in felul asta blochezi toate apelurile din afara agendei.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă sună cu număr privat/ascuns, NU ai cum să-l "blochezi"!
Cel mult, poţi redirecţiona apelurile ( toate, nu doar acela )...

Toate cele bune.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În Setări telefon, blochează apelant!
Pa, pa.

| AndraIonela11 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema... Acum incerc aplicatia Blocker pentru telefoanele cu android. Poate iti este de ajutor.

| Ady2006 a răspuns:

Depinde pe ce retea esti...