| LalaPupici a întrebat:

Cum imi pot face un mesaj la casuta vocala de la telefon cand ma suna cineva si nu raspund sa intre casuta vocala dar sa fie vocea si sa spun ceva ce inregistrez eu, ca in filme cand suna cineva pe altcineva raspunde casuta vocala cu vocea persoanei respective...cum imi pot pune si eu asa ceva la telefon? Si costa sau e gratis?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Mesajul tau NU trebuie sa raspunda de pe telefon, trebuie inregistrat pe serverul retelei de telefonie. Fiecare retea are asemenea serviciu si - de regula - nu trebuie sa platesti pentru el.
Intreaba la caseria retelei tale de telefonie cum sa procedezi.