| fuzzyon a întrebat:

cum schimb bara de sus la vreun tlf? am un tado Orange si m.am plictisit de bara aia ( unde imi arata semnalul, bateria, ora, )

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut fuzzyon,

Din setarile telefonului nu poti modifica acea bara, intrucat sistemul de operare nu permite acest lucru. Iti recomand sa cauti si sa descarci un alt launcher din Magazinul Play, launcher ce te va ajuta in personalizarea ecranului telefonului tau.

Cu prietenie,
Orange Helper.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca din google play "go launcher" sau "apex launcher". Te va ajuta sa o ascunzi si inca multe alte functii ofera. Dupa parerea mea opteaza pentru go launcher. Arata ma bine. Eu am folosit aproape toate aplicatiile de gen, dar tot mai mult imi place launcher ul din fabrica.

| Vl4dimir a răspuns:

Din pacate nu poti. Poti doar, instaland un alt lansator (gen NextLauncher, Go Launcher sau SPB Mobile Shell etc.)