| tinuolaru1234 a întrebat:

vrea sa imi schimb telefonul (a5 2016) cu s6 edge. problema la s6 edge este ca nu merge cartela de telekom in el (codat pe Orange). telefonul arata foarte bine, la fel si al meu, mi-a cerut diferenta 250 de lei +sa decodez eu telefonul. merita? a mai decodat cineva, voi avea probleme cu semnalul?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Merita sa l decodezi deoarece nu te costa foarte mult in jur de 30-50 lei, aceasta operatiune nu influenteaza captarea semnalului.

| tinuolaru1234 explică (pentru HazelEyes77):

Mersi! luni ma intalnesc cu omu sa vedem telefoanele, diferenta a ajuns la 150 + decodarea

1 răspuns: