| cristiana28 a întrebat:

Buna TPU daca imi descarc skype pe telefon consuma net? sau ce alte programe gen skype nu consuma net? Repede plz!
DAU FUNDITA! scuze categoria!

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Da, Skype consuma multi Mega la net ( asta daca stai pe datele mobile ). Daca esti pe Wi-fi nu ai treaba cu el. Alte programe. Poti incerca Viber si ala e un fel de Skype combinat cu WhatsApp. Poti face Apeluri Video care nu stiu daca te costa ceva si nici nu stiu daca consuma net (pentru ca eu nu am aplicatia) dar poti incerca cu ea daca nu ai Wi-fi pentru Skype. Funda? ^_^