| NoNaamexD a întrebat:

Daca imi descarc Skype pe telefon, risc sa iau vreun virus?

Răspuns Câştigător
| PowerON a răspuns:

Pai am specificat... de pe ce site ia programul, poate sa nimereasca si cu un virus... Daca il ia de pe un site official nu ia virusuri. Un site official nu risca sa falsifice sau sa viruseze programele.winking

4 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Daca il descarci de pe Google Play sau iTunes e perfectly safe.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de unde il iei.

| costellodonatz a răspuns:

In niciun caz. Eu am mai multe aplicatii (messenger, facebook, twiter etc)pe tel si nu am intampinat nicio problema.

| PowerON a răspuns (pentru costellodonatz):

Pai am specificat... de pe ce site ia programul, poate sa nimereasca si cu un virus... Daca il ia de pe un site official nu ia virusuri. Un site official nu risca sa falsifice sau sa viruseze programele.winking

| PowerON a răspuns:

Depinde de pe site iei Skype, dar da, poti sa iti si un virus, ai grijawinking