| anonim_4396 a întrebat:

Samsung S9 in perfecta stare, plus accesorii extra, la pretul de 2450 lei, am sanse sa vand

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Okazii.ro nu prea e de încredere, după părerea mea. Mai bine încearcă pe OLX.

| Ineys a răspuns:

Nu. Exista S10e pe la 2500 sigilat la eMag. Poate daca e vreun fraier.

| AureliusTPU a răspuns:

E pretul ca pe EMAG dar daca e infoliat tot si nu l-ai desfacutai sanse dar daca l-ai folosit mai scate din pret dar pe site-ul okazii.ro lor sunt multi care dau țeapă, incearca pe OLX.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AureliusTPU):

Faza e ca exact pe Olx am primit tepe. Nu stiu...tu cu cam cat imi recomanzi sa micsorez pretul? Am vazut pe cineva care vindea acelasi lucru cu 2.800 si din cateva exemplare vanduse unul

| AureliusTPU a răspuns (pentru anonim_4396):

Persoana care vinde cu 2.800 lei, nu cumpara nimeni pentru ca e mai mult decat pe emag.Eu zic ca sa dai pe 2150-2300 daca e nou fara nici macar cu o zgarietura eu stiu cum merge s9+ deoarece am telefonul.