| andyarx a întrebat:

Buna ziua tuturor, am un moped, mode: piaggio si 2 in stare perfecta si cu toate actele in regula. Cam care ar fi pretul in caz ca as dori sa o vand? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Vezi ce e p-aici și te orientezi tu...

https://www.olx.ro/d/oferta/vand-piaggio-si-2-IDgVDzo.html

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu putem sa dam un raspuns cat de cat corect dar tu il poti gasi.
Vezi cat costa unul nou acum, de la aceeasi firma si model si daca este ca si nou poti cere o suma apropiata, in functie si de perioada scursa de la fabricatie si de distanta parcursa.