| bumblebee010 a întrebat:

De curand am facut o resetare din fabrica la telefon(Samsung Galaxy young GT S5360) si nu imi mai merge netu, de fapt cand intru pe net imi spune de ceva setari si nu stiu sa le fac.....si a doua problema este ca atunci cand intru in play store trebuie sa reactivez contul de gmail si nu merge, imi spune ca "Nu se poate stabili o conexiune de date sicura la server. Este posibil sa fie o broblema temprara...".CE SA FAC? Multumesc!

10 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Dezactiveaza 2gul

| bumblebee010 explică (pentru Ceriik):

What? cum vine asta? laughing

| horia2012 a răspuns:

Trebuia sa stii ca revenirea la setarile din fabrica sterge toate setarile din telefon. Acuma asta e. Pe ce retea esti?

| PerfectInsanity a răspuns:

Stiu eu care e problema. Du-te frumusel la Orange sau Vodafone, de unde l-ai luat si roaga-i s aiti bage iar datele si codul pentru conexiunea la net. Sunt unele telefoane care au nevoie inclusiv de parola. Eu am avut wildfire si am patit exact asa. happy Sper ca te-am ajutat. Seara faina.

| SnkFreaka a răspuns:

Creeaza-ti un nou cont Google

| bumblebee010 explică (pentru horia2012):

Orange.

| bumblebee010 explică (pentru SnkFreaka):

Am creaat si de geaba :-J!

| horia2012 a răspuns (pentru bumblebee010):

Urmareste tutorialul asta:
http://www.orange.ro/......t/iq/17561

| Mădălina_Mădă_1994_Busm a răspuns (pentru horia2012):

Si pentru Vodafone? oh go on

| horia2012 a răspuns (pentru Mădălina_Mădă_1994_Busm):

Of.of. of Ori e una ori alta. Uite:
https://www.vodafone.ro/....../index.htm