| IONUTAlexandru2015 a întrebat:

BUNA TPU! De curand mi-am cumparat un IPHONE 5, si as vrea sa va intreb cum pot sa aflu daca este original?

2 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Sunt multe diferente intre un iPhone original si unul fals. Uita-te pe youtube ca sunt videoclipuri unde arata diferentele astea. Am vazut si eu ca atunci cand scrii un numar de telefon, primele cifre vor aparea in paranteza la un iPhone original iar la un fake nu. Atat mai tin minte. Dar uita-te pe net ca sigur vei gasi.

| valentino52 a răspuns (pentru JohnnyWylde):

Sistemul de operare. Simplu. Ai AppStore?