| Kătă098 a întrebat:

De la un timp, pe telefonul meu nu mai merge sa ascult muzica si sa ma uit la videoclipurile din galerie. Mereu cand dau pe o melodie imi apare "Melodia solicitata nu poate fi redata", iar cand dau pe un video apare "A aparut o eroare necunoscuta".
Voua vi s-a intamplat vreodata? Ce as putea face ca sa mearga?

1 răspuns:
| MariusXP a răspuns:

Posibilitatea este să fi șters ceva din telefon care să conțină fișierele cu pricina sau să fi luat virusul de pe internet care să-ți distrugă fișierele... Dacă ți s-a întâmplat una din aceste variante, fișierele sunt pierdute pe vecie.