| OanaVlad a întrebat:

Help! Nu mai pot descarca nimic crying Cum pot face sa descarc chestii iar? O fi de la google chrome?

4 răspunsuri:
| Vio199 a răspuns:

Sau memoria compiuterului mai sterge filme la care nu te mai uiti, jocuri ce nu te mai joci sau muzica ce nu o mai asculti sau mai pune pe cd-uri, si din cosul de gunoi stergewinking

| stefaniamaria04 a răspuns:

Pai dai pe cealalta cum s-ar zice caseta si acolo apare save as... si dai pe el iti apare cava jos dai pe el si gata ai descarcat.
funda happy?

| OanaVlad explică (pentru stefaniamaria04):

Paaaii... cand incerc sa descarc ceva mi se inchide chrome-ul sad

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Cred ca este o eroare, sau nu mai ai spatiu