| cristianorudi7 a întrebat:

Eu am google chrome, cum fac, deoarece atunci cand descarc musica si albume house, adica vreau sa sa pun orice mi le descarca in C, iar C-eu meu e plin, as vrea sa se descarce in e unde e loc berechet, pls help me,

Răspuns Câştigător
| localhost a răspuns:

Vei face următori paşii:
Meniu Google Chrome/Opţiuni/În culise/Descărcări>Locaţia de descărcare. Sper ca am fost de ajutor!
Fundiţă?

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 explică:

Tot eu sunt am gasit cum scuze

| fif2002 a răspuns:

Da click pe cheita aia de langa casuta in care scrii adresa, in meniul care se deschide da click pe optiuni, apoi in casuta respectiva in tab-ul nr 3 (in culise ii zice daca e in romana) gasesti setarile pentru folderul de descarcare, poti sa setezi folderul sau sa bifezi o casuta si te intreaba la fiecare descarcare unde vrei sa salvezi fisierul.