| Lavs a întrebat:

Imi puteti spune niste mesaje frumoase pe care le pot trimite prietenilor si rudelor de craciun puppy dog eyes?

4 răspunsuri:
| bosss45 a răspuns:

In seara decraciun fii bine cuvantat pentru ca azi ingeri au venit o ruga sfanta catre ei trimit sa te ajute bunul dumnezeu chiar lasine dar si la rau

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
De Craciun deschidem usa pentru oaspeti dragi si inima pentru speranta, bucurie si lumina. Sa fim mai buni si sa privim inainte cu incredere, stiind ca daca avem credinta, drumul din fata noastra va fi presarat cu impliniri! Craciun Fericit!
In aceasta zi de sarbatoare, iubirea divina coboara printre noi ca o ninsoare naiva aducand cu ea bucuria Nasterii Mantuitorului. Craciun Fericit!
Ridica-ti fruntea sus CRESTINE/ Azi catre RASARIT/ Si-n casa CANDELA SA ARDA/ Caci DOMNUL NOSTRU S-A NASCUT! Craciun Fericit!
Craciun fericit alaturi de cei dragi si un an nou cu multa sanatatehappy