| Andrei_Berdei_1980 a întrebat:

Buna TPU... Imi puteti spune si mie care sunt dezavantajele unui iphone 4s cdma in Romania.Cu exceptia celei de a nu putea fii folosit va telefon... Ma pot connecta la internet? Pot face poze? Pot sat pe fb? V oi avea aceleasi functi ca pe ipod?

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Dezavantajul este pretul colosal

| Flynn2001 a răspuns:

Poate face tot ce ai spus tu. Dar are radiatii care produc cancer. Daca iti iei, nu sta mai mult de 10 min pe el in fiecare zi.

| NormalUser a răspuns:

Un Iphone 4S CDMA are toate functiile lui 4S numai ca nu ii poti baga cartela asta este toata diferenta, este daca vrei ca o mini tableta.

| Andrei_Berdei_1980 explică (pentru IMC90):

500 de lei? ti se pare mult? (la mana a2a)

| IMC90 a răspuns (pentru Andrei_Berdei_1980):

Da, mi se pare mult sa dau 500 ron pe un plastic sh, a carui baterie nu mai e demult ce era pe vremuri, a carui display s-a spalacit si care probabil e si zgariat.
Sa nu mai vorbim ca toate piesele au o oarecare uzura...

| Fmx_Gabi_1997 a răspuns:

Asculta aici 500 este bine eu o sa imi iau unu am gasit la 600 si este foarte bun adica asta are un kailbreak ca un hack si descarci jocuri cu bani gratis da merita s aiti iei...