| k3 a întrebat:

Salut.As dori sa imi cumpar un iphone 4s cdma de 16 gb adica un ipod mai bun cu camera buna si merg multe aplicati.lam gasit la o persoana cu 600lei ce ziceti merita ..sau ce as putea sa imi iau.

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Nu ti-as recomanda sa-l iei deoarece are un pret mic ( asta inseamna ca ori cel care-l vinde nu stie ce are in mana ori are ceva defect)

| k3 explică (pentru MaxKiller911):

Da dar e un ipod si ipod 4th este 500 deci asta e mai bun...

Răspuns utilizator avertizat
| k3 explică:

Da dar la acest cdma chair daca nu are slot de sim il poti folosi ca un iphone 4s normal doar ca nu poti suna.dar exista retele de socializare.viber. skype deci eu zic ca e bun