| Dedelyna a întrebat:

Mi-am luat un nou telefon: Nokia Asha 311. Si vreau sa imi bag instagram pe el dar imi zice nu am suficienta memorie.Nu inteleg de ce am si card si am vazut acolo pe un site ca poate avea si instagram era chiar pe ecranul telefonului. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aplicaţia Instagram NU este compatibilă cu sistemul de operare Symbian care este pe Nokia Asha 311!

Este DOAR pentru iOS şi Android - vezi detalii la linkul :
http://instagram.com/#

Ce ai văzut tu pe un site oarecare este InstaPhotos/Instagram Photos, care NU este disponibilă pentru acest model de Nokia - vezi linkul :
http://store.ovi.com/content/340363#

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| kmidodo a răspuns:

Intreaba la magazinul de unde l-ai cumparat. Daca l-ai luat de la CINEVA s-ar putea sa-ti fi luat teapa.

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Nu stiu ce face aplicatia respectiva insa, CRED, ca ea se instaleaza in memoria telefonului, nu pe card.si de asta iti spune ca nu ai memorie.incearca sa stergi cv de pe telefon sau du-te la setari si la unele aplicatii dale sa se mute in memoria cardului, nu a telefonului.bafta