| nimic_7914 a întrebat:

Heii guyz am un telefon nokia 5800 si vreau sa`mi downloadez jocuri de pe ovi imi zice sa i`au nu stiu ce de la ovi am luat si dupa imi zice sa-l instalez dau sa instalez si`mi apare ca nu am memorie suficienta faza e ca nu stiu sa mut sa se salveze pe card. help mee!sad

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

In meniu ai optiunea de move ...asta in momentul cand esti pe flder-ul respectiv si dupa ce dai pe move i-ti apare select to move si intri in folder-ul cardului si dai o unde vrei sa il pui!