| DRAGOSH977 a întrebat:

Salut,mi-am luat un telefon Nokia Asha 302, ce credeti despre el? Este bun de ceva?

Răspuns Câştigător
| Aldercy a răspuns:

Şi eu am unul şi sunt mulţumită de el, dar cu timpul, o să meargă mai greu.

7 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Da mi-am luat si eu si sunt foarte multumita

| Ramona000 a răspuns:

Da,este bun

| 2Names a răspuns:

Si eu am acelasi telefon.Iti spun, il am de un an si inca merge ca nou.Este foarte bun.

| MishalufLv a răspuns:

E bun love struck si eu am happy

| diana07 a răspuns:

Buna ..si eu am unul si sunt foarte multumita de el.:X decat touchscreen. urile il prefer big grin

| loveahhhh a răspuns:

Da mi-am luat si eu si sunt foarte multumita, dar nu merge servarul magazin si youtube

| ioanadanielle a răspuns:

Da este bun