| eugaby7979 a întrebat:

Buna TPU mi s-a stricat la telefon acolo unde bagi mufa de la incarcator ( nu prea le am cu telefonele.), incarcatorul ii bun si stiu sigur ca ii de vina acolo ca am miscat ceva acolo din greseala cam cat m-ar costa sa il fac?

Răspuns Câştigător
| TPUuser199 a răspuns:

Asta mi s`a inatmplat si mie acum cateva zile. L`am dus la reparat, si mi-a spus ca trebuie sa schimbe tot din el, deoarece a sarit ceva, si din acel ceva, trebuie sa schimbe tot ce include prostiile alea de incarcare. Si a spus ca ma costa 50 de lei. Nu se merita, asa ca m`am decis sa iau alt telefon happy O zi buna >:d

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se poate repara mufa rupta sau deteriorata, vei fi nevoit sa schimbi mobilul.

| eugaby7979 explică (pentru TPUuser199):

II Sony xperia z deci se merita dar cred ca ma costa si mai mult...