| Diana_Diia_1990 a întrebat:

Acum o luna incarcatorul de la telefon facea figuri,adica statea la incarcat doar intr-o pozitie. Acum nu se mai incarca deloc. Incarcatorul e bun,am impresia ca mufa telefonului e de vina. Ce as putea face sa-mi incarc in seara asta telefonul fara incarcator, si cam cat ar costa reparatia? As vrea un raspuns cat mai rapid.happy

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Te duci si intrebi daca vrei sa afli cat costa reparatia si de incarcat nu stiu, daca nu mai merge e nasol, poti sa iei bateria si sa o bagi in alt tel ca al tau si sa o incarci.