| AllleAlllexandra a întrebat:

Sony Xperia J sau LG L7? Vreau niste pareri urgent :*! Multumesc happy!

Răspuns Câştigător
| bubucrazychild a răspuns:

Sony Xperia J.Are unchiu meu si e super tare.

3 răspunsuri:
| BalanXd_MarianXd_1997 a răspuns:

Sony Xperia

| simaalex98 a răspuns:

Sony Xperia clarstraight face LG are touch screen-ul praf si pe langa asta ti se duce repede

| AllleAlllexandra explică:

Sincer si eu sunt de aceeasi parere dar imi place mai mult LG L7 ca e mai mare si imi place cum arata pe alb happy ..Sony Xperia J are un coleg pe negru si eu as vrea pe alb dar nu vreau sa imi iau din cauza ca o sa spuna ca ma iau dupa el...da asa sunt colegii mei. tare copilarosi cu chestii de genul asta ca te iei dupa mine si nu stiu ce.asta e..ma mai gandesc ce fac.dar multumesc totusi si mai astept si alte pareri :* happy!