| alexthebest1888 a întrebat:

Are cineva Sony xperia acro s? vreau pareri despre el...sau funda... vreau cat mai multe pareri

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Da, imi place telefonul.Dar este ciudat..Adica nu iti recomand sa il iei, doar daca esti neindemanatic sau traiesti intr-un mediu cu mult praf..Este rezistent la apa si praf (NU impermeabil), asta este singura diferenta mare intre el si xperiaS (ca..este un xperia s rezistent). Si desi are o baterie mai mare, la Xperia S tine mai mult bateria!
Plus ca Xperia S are 32GB memorie interna in loc de 16GB! si arata mult mai bine!
Deci daca nu esti 'prost' si nu dai cu apa pe telefon, nu ai de ce sa iti iei Acro S!