| Marius2003 a întrebat:

Stie cineva la telefonul star 3 GT-S5229 care este tasta de mentinere pentru ca,eu, cand vorbesc cu cineva la telefon si vreau sa dau, de exemplu la difuzor, imi apare asa "Apasati tasta MENTINERE pentru a folosi functiile apel". Raspunsul cel mai bun are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Tasta de mentinere, adica tasta Blocare/Deblocare, care la mine este in dreapta sus a telefonului(Samsung S5560)
Tii apasat pe ea 2-3 secunde si iti apare un meniu pentru difuzor, tastatura si altele.

Succes!