| SmilerXd a întrebat:

Am o problema. La telefonul meu Samsung star 3, de fiecare data cand vorbesc cu cineva imi apare "Apasati mentinere pentru. a folosi functiile apel", si asta e faza ca nu pot umbla pe telefon cand vorbesc la el, sa-l pun in asteptare sau din-astea. Un pic de ajutor,

Răspuns Câştigător
| 404namenotfound a răspuns:

Tine apasat pe butonul de pe partea laterala a telefonului (cel de blocare/deblocare tastatura) in timpul apelului. happy

| SmilerXd explică (pentru 404namenotfound):

Multumescccc :* cineva mi-a zis ca cica trebuie sa bag pe cineva in conferinta c-a sa mearga rolling on the floor))

| 404namenotfound a răspuns (pentru SmilerXd):

N-ai pentru ce :*. Stiu asta pentru ca am avut acelasi model de telefon acum doi ani happy.