| Mademoiselle18 a întrebat:

Hey happy
Ieri am luat un Samsung Star 3 si sunt foarte multumita de el.Problema este ca atunci cand vreau sa sun pe cineva imi apare pe ecran urmatorul mesaj:"Apasati tasta mentinere pentru a beneficia de functiile de apel" sau ceva de genul asta.Pot sa vorbesc la telefon doar ca nu pot sa pun persoana respectiva in asteptare, nici sa dau pe difuzor si nici sa fac conferinta happy
Ce as putea sa fac? Care este tasta "mentinere"?
Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Tasta "mentinere" (tradus prost de Samsung) e tasta de blocare, tasta lock a telefonului, cu care il si pornesti-opresti.

2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Tasta blocare.