| AndreiRadu1290008 a întrebat:

Buna TPU,știți cumva daca pot suna un apelant ascuns dupa ce am fost sunat, vreau sa sun inapoi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te crezi din FBI?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti, instaleaza ti pe telefon truecaller din google play si iti va aparea numarul, dar de obicei este un numar din alta țara care sună cu numar ascuns si nu ar fi bine sa i suni deoarece te va taxa, ei sunt hakeri care nu vorbesc româneste dar vor sa aiba acces la datrele tale si daca le raspunzi sau îi suni inapoi le dai pe tava datele de acces. Mai bine nu îi baga in seama lasa i sa sune, cine te caută sa te caute cu numar real daca vrea sa vorbiti.

| Dandiiiiiiii a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu functioneaza truecaller.

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Fara a avea numarul, nu poti.

| AndreiRadu1290008 explică:

Va multumesc de răspunsuri!?