| xUnNimeniCelebru a întrebat:

Heii!
Daca sun pe cineva cu numar ascuns, el ma poate suna inapoi?
Pt ca azi am sunat pe cineva cu numar ascuns si m-a sunat inapoi, dar pe prietena mea nu, dar si ea a sunat cu numar ascunsstraight face
Funda

Răspuns Câştigător
| KeporLove a răspuns:

2 variante
1 Cand l-ai sunat tea prins casuta vocala.
2 Nu ai pus bine semnele cand ai sunat gen #31# la Orange

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Nu. Deci, ori ai uitat să suni cu număr ascuns, ori a bănuit că ai fost tu. Altfel nu are cum.

| AleexNC a răspuns:

Nu are cum daca ai sunat cu numar ascuns...nu stiu cum te-a sunat inapoi dar din cate stiu eu nu e posibil ca am incercat si eu!

| dana90 a răspuns:

Pai poate ai sunat o persoana cunoscuta si a fost pura intamplare sau poate are abonament si a aflat cine a sunat

| Kisses4Me a răspuns:

In principiu nu se poate, dar, exista multe programe cu care poti afla cine te-a sunat. Sau este posibil sa te fi recunoscut acea persoana, si pe prietena ta nu. Funda?