| andreea95a a întrebat:

Sunt in Italia si am sunat dupa numarul bunicii mele, pe un baiat (tot cu numar de Italia). Se pare ca gresisem numarul si apoi suna intr-una si am dat sa blochez numarul.
De atunci cine o apeleaza pe bunica-mea, in acelasi timp o suna si pe ea (bunica) si pe femeia care am blocat-o. De exemplu : o suna cineva pe mamaia, si daca nu raspunde la timp, raspunde cealalta femeie, si bunicii mele ii apare numar pierdut thinking si invers.
Ce este? Doamne, nici nu pot explica. laughing)))
Ce pot face?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat! Nu este ceva cu redirectionarea apelurilor? Este ca si cum ar fi in cuplaj (e telefon fix?). Mai bine ia legatura cu compania de telefoane sa rezolve ei problema.