| iulain13 a întrebat:

Vreau sa imi iau o tableta resigilata de pe emag.Sunt in numar de 3 :

1. Ambalaj original deschis, prezinta zgarieturi fine, rama usor deformata in zona mufei usb
2.Ambalaj original deschis, prezinta zgarieturi superficiale pe suprafetele lucioase
3.Ambalaj original deschis, prezinta zgarieturi fine pe spate si pe rama
Care spuneti sa o aleg (toate avand acelasi pret).

Răspuns Câştigător
| ĄĿiŒ a răspuns:

1. are rama deformata deci din start nu
2. are zgarieturi pe ecran
3 zgarieturi pe spate si rama
Dupa mine mai convenabil e 3 pentru ca nu e afectat ecranulthinking as zice ca mai important e ecranul decat rama sau spatele.

11 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

2 e mai bine decat 1 care ste stricata si 3 care se vad zgarieturile pe rama

| DarQueen a răspuns:

De ce te complici cu resigilate? Nu mai bine dai 100 de lei în plus și știi că o iei nouă. părerea mea.

| iulain13 explică (pentru DarQueen):

La tableta asta e cu 200 lei mai scumpa noua big grin

| iulain13 explică (pentru ĄĿiŒ):

Multumesc asta cred ca alegeam si eu, tu mai incurajat.happy. Cati ani ai?

| DarQueen a răspuns (pentru iulain13):

Și, preferi să riști pentru 200 lei?
Depinde de tabletă, poate o găsești mai ieftină în Altex, Domo, sau alte hypermarket-uri cu electronice.

| ĄĿiŒ a răspuns (pentru iulain13):

15 laughing.

| iulain13 explică (pentru DarQueen):

Este vorba de tableta vonino speedstar s.Cea mai buna pana in 1000 lei. happy

| iulain13 explică (pentru ĄĿiŒ):

Ai facebook? Imi dai link :*?
big grin

| iulain13 explică (pentru ĄĿiŒ):

Ai tableta?

| iulain13 explică (pentru iulain13):

Am mai cumparat mai multe de pe eMAG resigilate si erau ca noiwinking

| ĄĿiŒ a răspuns (pentru iulain13):

Culmea... n-am facebook laughing Nu prea imi plac retelele de socializare thinking Si nici tableta, dar la un momentdat m-am interesat de ele pentru o colega. tongue