| geooor a întrebat:

Tableta ALLVIEW Speed City pe eMAG costa 430 lei. Sunt si resigilate la pretul de 390 lei. "Ambalaj original deschis, prezinta zgarieturi fine pe spate". Merita sa cumpar resigilat pentru economie?

7 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Nu merita sa iei resigilat.

| hummmer a răspuns:

Dacă îţi dau şi garanţie, e bine. Decât de la vreun necunoscut...

Răspuns utilizator avertizat
| BlackFuneral a răspuns:

Nu,clar.

| kameleonic a răspuns:

Mai bine te duci in magazin cand iti cumperi, adica sa nu dai comanda pe net, e bine sa vezi produsul, sa nu fie nici prea zgariat.Dar daca e o zgarietura mica si iti convine sa mai economisesti 40 ron, se merita!

| Sanziana88 a răspuns:

Uite aici resigilate cu nemiluita: https://www.esecond.ro/resigilate

| qwertyasdf1234 a răspuns:

Http://www.price.ro/index.php?action=product_prices&prod_id=678687&asc=0
sunt si la 400 lei. in fine, nu se merita sa iti iei o tableta zgariata pentru 40 lei in plus