| împreunăfacembine a întrebat:

Vreau sa îmi iau un telefon de pe eMAG, in rate si m-am gândit sa aleg Huawei Mate 20 Lite.

Telefonul vreau sa il folosesc in special pentru camera si mai apoi social media.
Credeți ca este o alegere buna?

Spuneti-mi câteva lucruri despre acest telefon cei care il aveti. Face poze frumoase?

Imi puteți recomanda si voi alte telefoane cu buget de pana la maxim 1200 de lei?

Mulțumesc enorm. Weekend plăcut!

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Fix de pe eMag te-ai găsit să îți cumperi? Cumpără mai bine din alta parte, pentru că aia de la eMag au niste preturi exagerate pentru niste produse care nu valorează atât. Mai sunt și boți prin secțiunea de comentarii, deci îți dai seama...