| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Samsung galaxy S7 edge si as dori sa stiu parerile voastre : adica merita investitia, e bun modelul...
Si daca are cineva modelul, cum e?

Dau funda pentru cel mai convingator raspuns!

Răspuns Câştigător
| Uvox a răspuns:

E f.ok.
Îl am de cand a apărut si il folosesc inca.
Pozele sunt ok, un singur lucru nu ma prea mulțumește, difuzorul dar e firesc deoarece este water-proof.
În rest nu am avut nicio problemă cu el desi am tot auzit povești.
Nu mai stiu care e pretul acum, deci nu pot sa spun daca merita dar ca telefon e ok.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu ti-as recomanda sa investesti atatia bani intr-un telefon, daca doamne fereste il spargi * ptu ptu ptu laughing * dai mai bine de jumatate din pret pe reparatie. Sunt sigura ca gasesti un telefon bun la un pret mult mai mic.

Multe persoane s-au plans ca ecranul se sparge foarte usor, sticla din spate e destul de sensibila si amprentele sunt foarte vizibile, fara o husa este foarte alunecos si risti sa il scapi (mi se pare mult prea subtire fara husa ) , camera e decenta dar daca dai zoom nu este deloc calitativa imaginea, pe modul de filmare camera are un zoom "preinstalat" si este deranjant, din anumite unghiuri marginea ecranului este umbrita/verde, se incalzeste foarte tare si destul de repede . (Dupa vreo 7 melodii ascultate pe yt e fierbinte )