| DiannaSj a întrebat:

Vreau sa va cer o parere. Care credeti ca ar fi mai avantajos/mai bun dintre: Samsung Galaxy Ace 2 sau Samsung Galaxy S Advance? Acum nu stiu ce sa aleg, dar fiecare dintre ele are ceva mai bun decat celalalt. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| bcalex96 a răspuns:

Salut! aceeasi intrebare mi-am pus-o si eu acum 2 saptamani cand am vrut sa imi cumpar un telefon nou diferente prea mari nu sunt intre ele sincer mie imi place mai mult S Advance pe care l-am si cumparat acum depinde de tine care iti place mai mult, dupa cum am spus diferente mari nu pre sunt intre ele.

2 răspunsuri:
| DiannaSj explică (pentru bcalex96):

Multumesc. happy

| bcalex96 a răspuns (pentru DiannaSj):

Cu Placere.