| ZeusdinBanat a întrebat:

Vreau sa vorbesc prin mesaje gratuit. Daca stiti o aplicatie care sa nu solicite internet si cu care pot vorbi gratuit prin mesaje atunci va rog sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| Bogdy2k a răspuns:

Buna ziua, nu exista asemenea aplicatii. Fara internet nu puteti trimite mesaje gratuite, deoarece odata ce ati oprit internetul singura dvs cale de a mai lua legatura cu cineva este "Reteaua" adica Providerul caruia folositi serviciile (Orange, Vodafone, Telekom, etc). Nici unul din el pana in momentul de fata nu ofera gratuit mesaje in reteaua lor sau alta, decat daca este activata o optiune. O zi buna.

1 răspuns:
| ZeusdinBanat explică (pentru Bogdy2k):

Frate...daca nu ai habar despre ce vorbesc....nu comenta doar ca sa ai cat mai multe raspunsuri. Te crezi chiar asa smecher daca comentezi in prostie doar ca sa te afli in treaba? Iti zic eu ca nu esti.