| romeliakiss99 a întrebat:

zilele trecute mi-am cumparat un telefon SAMSUNG STAR 3 la abonament si am in oferta abonament si internet inclus, dar nu merge netul am sunat la *222 ca sa mi se trimita setarile pentru activarea internetului pe mobil, mi-a venit mesaj daca instalez aplicatia VODAFONE LIVE dar netul tot nu merge. Cand intru pe OPERA scrie ceva de genu „ Pentru a putea accesa serviciul de date, trebuie sa fie activata optiunea utilizatipachete de date. schimbati setarile? DA NU,
NU INTREBA DIN NOU " ce trebuie sa fac nu prea ma pricep! ajutati-ma! DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| SorinaSuciu a răspuns:

Trebuie sa dai de la setarii la conexiune/ Wi-Fi si sa setezi de la pachet de date. adica sa il activezi. daca tot nu reusesti ar trebui sa te duci la unul din magazinele reprezenante Vodafone pentru ca nu te costa nimic

1 răspuns:
| ℓαυяα a răspuns:

Daca nu reusesti sa faci tu setarile, du-te la un magazin Vodafone sa ti le faca ei