| EMKing a întrebat:

Ieri mi-am incarcat cartela Vodafone cu optiunea de 5 euro, dar nu imi merg datele, setarile pentru date sunt facute, i-am dat si resetare din fabrica, dar nimic, iar cand dau *123# imi zice ca am aproximativ 50 GB de net, cu tot cu bonusuri, doar ca pe ultimul rand din mesaj scrie " Poti folosi bonusurile de pe cont doar cu o oferta de minim 5 euro " ceea ce nu inteleg este de ce imi spune chestia asta desi am oferta de 5 euro activata, reincarcata ieri, si de ce minutele si mesajele imi merg, si doar datele nu? Va rog sa nu imi spuneti ca trebuie sa fac setarile la date pentru ca le-am facut de 5 ori pana acum si tot nu imi merge... Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai ales, la optiuni, doar minute, nu are cum sa-ti mearga datele. A patit asta un prieten de-al meu. Activase optiune de minute dar nu si de internet.

Răspuns utilizator avertizat