| anonim_4396 a întrebat:

Bună tu începe școală și vreau săi pun nova 2 pe smartphone ca stăm ce face laborator plictisitoare și vreau sa știu Cum sa îl descarc și instalez.Dau funda la cel mai util răspuns!

6 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Si orele de limba romana tot plictisitoare au fost, nu? Eu zic sa iti iei o aplicatie care sa te ajute sa inveti sa scrii corect...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am scris întrebarea de le telefon tongue d-aia am greșit tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și am avut activat textu' predictiv

| RB26DETT a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa-l dezactivezi si in felul asta nu mai pari un analfabet cand scrii ceva! Setari>metode introducere>tastatura si modifici pe acolo si dezactivezi autocorrect-ul sau cum ii zice...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum l-am dezactivat.